Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

  • Dnes objednáte, následující pracovní den odesíláme.
  • Doprava PPL, doručení druhý den od odeslání
  • Osobní odběr v Praze Stodůlkách 

 

 

 

 

 

 

 

Doporučení

Recenze z porodnice v Thomayerově nemocnici v Praze 4-Krči

Dobrý den,
Dovolte mi, abychom se s Vámi podělily o zkušenosti se stříbrnými kloboučky Silverette na našem novorozeneckém oddělení Thomayerovy nemocnice.
Je tomu téměř asi 3/4 roku co jsme od vás dostaly jedny jako dárek od Ježiška. Ne každé miminko se hned umí přisavat k prsu (i když většina lidí včetně některých i laktačních poradkyň, si myslí, že ano) a ani maminka hned neumí své dítě správně přiložit k prsu. Musí se to učit a tím dochází k poraněním bradavek. Začaly jsme nabízet maminkám k používání Vaše kloboučky. Do dvou měsíců jsme už prosily paní vrchní sestru, jestli by nebylo možné jedny přikoupit. Vedení hned souhlasilo a přikoupilo dvoje, nyní jsou na oddělení již 3x. V současné době situace taková, že kloboučky jsou stále v jednom kole.
Drtivá většina maminek si je pochvaluje. Do 24hodin říkají, že cítí úlevu. I my vidíme na samotné bradavce pohledem zklidnění anebo zacelení ranky, podle velikosti poranění. Najdou se i takové, že řeknou opak, ale těch je mizivé procento. Někdy je to tím, že kloboučky většinu času leží na stolku nebo v rohu postýlky. Jen jedna maminka měla mírnou reakci v podobě puchýřku a tak jsme je okamžitě sundali a nedoporučili. Ale bohužel i reakce se může objevit, jako na cokoliv, taková je příroda. Nemáme zpětnou vazbu jak funguji dál doma a jestli si je domů pořídí. Většina maminek se dotazuje, kde se dají koupit. Některé asi odradí cena.

Závěr: My jako laktační poradci - Thomayerovy nemocnice na novorozeneckém odd.jsme s nimi maximálně spokojeni a můžeme je vřele doporučit.
A ještě jedna pozitivní info. Rodila u nás maminka z Itálie, která s nimi přišla již z domova přibalené v kufru. Na dotaz, kde si je pořídila, tak už v Itálii na začátku těhotenství. Nevěděla, že jsou tady již taky na trhu.??Měla je v podprsence hned od porodu. Samozrejmě problémy s kojením byly a oba se učili správné technice kojení. Silverette pomáhaly. Posíláme je sterilizovat do centrální sterilizace nemocnice. Tím trochu mění barvu. Jinak na účinnosti neztrácí.

Přejeme hodně spokojených maminek
Jana Sudíková - dětská sestra
Aneta Kleiszová - porodní asistentka
Laktační poradci novorozeneckeho odd.+ JIPN

Recenze z porodnice v Podolí - ÚPMD

Zde je zpráva z oddělení fyziologických novorozenců a z laktační poradny ÚPMD. Již od května 2016 zde pomáhají SILVERETTE Léčivé kloboučky novopečeným kojícím maminkám. Tato recenze je asi po 2 měsíčním používání kloboučků na oddělení.:


Podle našich zatím krátkodobých zkušeností se při použití kloboučků Silverette dostavuje hojivý efekt velmi rychle a pokroky jsou patrné již následující den. Podráždění bradavek se rychle zklidňuje a k zacelení ragád dochází rychleji než při použití jiných postupů. Pacientkám je kontakt s kloboučky příjemný.
Naše zkušenosti jsou zatím krátké, týkají se však jak krátkodobého použití přímo v porodnici, tak použití i v domácím prostředí s delší dobu aplikace.
Běžná hygienická údržba ani sterilizace rovněž nepředstavuje žádný problém při používání těchto kloboučků.

MUDr. Marcela Černá
vedoucí oddělení fyziologických novorozenců ÚPMD

 

 

Doporučení českých maminek

"Dobrý den, musím vám napsat poděkování... Asi 14 dní jsem se opravdu trápila a kvůli poranění, bylo kojení šíleně bolestivé. Dokonce jsem musela na 2 dny přestat a jen jsem odstříkávala, protože už to nešlo vydržet. Klobouček jsem si koupila po vyzkoušení všeho možného a jako jediný mi pomohl. Nevěřila bych, že zabere tak rychle. Už druhý den se bolest natolik zmírnila a zranění se zahojila, že to bylo až neskutečné a mohla jsem dál kojit. Vřele doporučuji 🙂 a moooooc děkuji za pomoc 🙂. " Maminka Žaneta

"Shledávám kloboučky strašně fajn, už především z hygienického hlediska a výrazně nižší spotřeby odpudivých polštářků. Doporučila bych je každému, opravdu jsem s nimi spokojená." Jana maminka Aničky, Uhříněves

"Kojení už se docela ustálilo, skoro žádné potíže nemám, bradavky sice pořád trochu bolí při přísátí, ale díky kloboučkům ze stříbra, které použiji hned, jakmile jsou bradavky trochu citlivější, se mi daří udržet prsa bez problému. Kloboučky mi opravdu zpočátku moc pomohly, nosila jsem je vždy celé dopoledne, když jsem byla doma sama, při nasazení jsem cítila jen opravdu malé štípaní, jako když si vydezinfikujete škrábnutí, aspoň jsem měla pocit, jak to hezky funguje ;) a krásně se to vyléčilo. Myslím, že to byla výborná investice." maminka Daniela, Praha

"Kloboučky ze stříbra jsem používala na doporučení mé švýcarské porodní báby a schovávám je jako rodinný poklad pro svoji dceru. Fungují!" Tereza maminka Sárinky a Thea, Praha

"Dobrý den, chtěla jsem Vám moc poděkovat za velmi rychlé zaslání stříbrných kloboučků, přišly hned druhý den, přes víkend bych to už asi nezvládla. Dnes po 5 dnech mám ragády téměř pryč a hlavně kojíme dál. Moc jsem tomu nevěřila, objednala jsem je čistě ze zoufalství, ale opravdu fungují a je škoda že jsem o nich nevěděla dřív. Měli by je doporučovat hned v porodnici, mě doporučili jen Bepanthen a ten vůbec nepomohl možná spíš naopak. Tyto problémy jsem měla u všech 3 dětí, ale teď to bylo nejhorší, protože malá nechtěla tahat přes silikonové kloboučky, takže jste nás opravdu zachránila. Moc moc děkuje spokojená maminka s dcerou Amálkou, Žleby.

"Když manželka kloboučky poprvé zkusila, tak říkala taky, že to je skoro jako zázrak, protože předtím nic kloudně nepomáhalo a po použití kloboučků se dostavilo zlepšení během pár hodin." Tatínek Pavel, Vysoké  Mýto

"Ráda se podělím o svou zkušenost s kloboučky. Nejprve bych Vám ale chtěla poděkovat, že distribuujete tuto úžasnou pomůcku v ČR. Už z porodnice jsem odcházela s hodně bolavými bradavkami a lehkou retencí v levém prsu. Retence se nám díky LP podařila porazit, ale ragády se díky dravosti dcerky, se kterou se vždy přisála, neustále zvětšovaly, přestože technika kojení byla v pořádku. Vyzkoušela jsem obklady z jitrocelového odvaru, purelan, hodně větrat, genciánku, aloe, ale bohužel.... Léčba sice fungovala, ale malá mi svou dravostí vždy zase ranku obnovila. Pak mi bohužel začaly už tak hluboké ragády na obou bradavkách hnisat a kojení pro mě bylo nepředstavitelně bolestivé. K večeru už jsem kojila v slzách a začala přemýšlet, že kojení vzdám. Naštěstí jsem se od jiné LP dozvěděla o stříbrných kloboučcích a dodnes jsem jí vděčná, že mi zachránila kojení. Druhý den užívání kloboučků už mi bradavky nehnisaly a byly méně bolestivé. Po pár dnech už nebylo po ragádách ani památky a my si začaly s malou kojení konečně užívat. Jsem moc ráda, že jsem kojení tenkrát nevzdala a můžu svojí malinký dopřát to nejlepší, co může matka miminku dát. Kloboučky mám stále po ruce pro případ, že nás "navštíví" nějaký spurtík. Ještě jednou moc děkujeme." maminka Monika a Natálka

"Dobrý den, nemám ve zvyku psát doporučení, ale po zkušenosti s Vašimi kloboučky prostě musím tento produkt pochválit a dále doporučit. Již z porodnice jsem odcházela s ragádami, kojení se nerozběhlo jak mělo a první měsíc byl velmi náročný nejen kvůli nedostatku mléka a špatnému stylu kojení, ale též kvůli velmi bolestivým prsům. Čím víc jsem přikládala, tím více jsem trpěla. Samozřejmě jsem mazala Bepathenem na doporučení, což trochu pomáhalo, ale každé kojeni se i tak podobalo noční můře do té doby, než jsem na internetu našla Váš produkt. Musím se přiznat, ze jsem tomu zpočátku nevěřila, ale byla jsem natolik nešťastná z dosavadního stavu, že jsem se rozhodla to zkusit. Musím potvrdit, že již po několika hodinách po nasazení kloboučků se bradavky zacelily a kojení bylo o mnoho jednodušší. Spolu s radami od laktační poradkyně o správné kojící pozici, skvělému kojícímu polštáři MyBrestFriend a Vašim klobočkům, je po problémech a vše konečně běží jak má. Bez nadsázky musím říct, že díky kloboučkům kojím.
Děkuji." maminka Lenka s Barborkou

____________________________________________________________________________________

"Dobrý den, ráda bych se podělila o své zkušenosti s kloboučky Silverette. 

Rodila jsem císařským řezem, narodil se nám krásný a zdravý chlapeček. V porodnici se nám podařilo rozkojit. Před propuštěním domů mě začaly bradavky při kojení trochu pobolívat. Sestra mi sdělila, že blondýny mívají citlivější pleť, ale na levandulový olej to ještě není.
Doma jsme pokračovali v kojení, ale bradavky bolely čím dál tím víc. Zvláště jedna, na které se mi vytvořily ragády, při každém kojení kůže praskla, bolest neskutečná - kdo nezažil, nepředstaví si ten pocit, kdy chcete dopřát svému miminku to nejlepší, zároveň vědomí, s jakou bolestí bude další krmení probíhat.
Hledali jsme řešení a pomoc u různých přípravků, krémy na hojení, vlhké hojení (pomáhalo, ale ne dost rychle). Koupili jsme košíčky od Aventu, větrací a košíčky Silverette, na které jsem se obzvlášť těšila, pro výborné reference.
Světě div se, tato kombinace zabrala. Než se mi bradavky zahojily, střídala jsem košíčky Silverette s větracími košíčky Avent (hlavně na noc).
Po zahojení a stabilizaci bradavek jsem už v podstatě používala jen košíčky Silverette. Přiznám se, že jsem s nimi chodila i mimo domov, pod oblečením jsou velmi nenápadné a bradavka se nekrčí, má možnost se hojit. Později jsem košíčky odložila a bez problém kojila do synových devatenácti měsíců. Když se nám narodila dcera, synovi byly bez měsíce dva roky, takže bradavky si ještě vše pamatovaly a košíčky jsem vytáhla spíše preventivně.

Závěrem bych chtěla poděkovat, za skvělou pomoc prostřednictvím košíčků Silverette. Bez nich by moje děti nejspíše kojené vůbec nebyly. Maminkám, které zažívají obdobné problémy a nechtějí kojení jen tak vzdát, vřele doporučuji svou důvěru do košíčků vložit, samozřejmě v kombinaci s obrovskou vůlí a trpělivostí.

Všem přeji ať se podaří překlenout počátky kojení v co největší pohodě."

Maminka Jana, se synem Tondou a dcerou Eliškou

__________________________________________________________________________________

 

Zkušenosti s používáním v Itálii

Účinnost tohoto lékařského prostředku je prokázána jeho používáním na porodních odděleních několika Italských nemocnic a také doporučeními lékařů:

„Již léta pozoruji výhody stříbrných kloboučků během kojící periody a jejich efektivnost při řešení problémů s poraněními.“
Guaita Romana, Více president College Obstetrics, Padova, Itálie

„Doporučuji rodičkám používat stříbrné kloboučky na prsní bradavky během období kojení jako preventivní opatření proti poranění bradavek.“
dott.ssa Anna Maria Tormene - gynekoložka v nemocnici, Padova, Itálie

„Doporučuji používání stříbrných kloboučků pro jejich efektivnost a absolutní bezpečnost během kojení“.
dott. Luigi Sambo - pediatr, Padova, Itálie

 

Ověřený zákazník

Přidáno 25. 03. 2022
Rychlé doručení
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 14. 02. 2022
Pro:
Rychlé vyřízení objednávky.
Produkt přesně odpovídá popisu
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 03. 02. 2022
Pro:
Rychlá komunikace, možnost vyzvednutí v den objednání
100 %
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 16. 09. 2021
Všechno proběhlo bez problémů. Zboží jsem vyzvedla hned v den objednávky.
100 %
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 04. 09. 2021
Pro:
Rychlé dodání, možnost zásilkovny, platba kartou, vše v pořádku.
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 30. 05. 2021
Pro:
skvely produkt
Mily servis
Rychle doruceni
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 06. 05. 2021
Pro:
Je to hustej zázrak
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 04. 05. 2021
Pro:
Rychlost dodání
Komunikace
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 06. 02. 2021
Pro:
rychlé doručení
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 09. 11. 2020
Pro:
Rychlé dodání
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 23. 10. 2020
Poradili i pře Messenger na FB, zboží bylo expedováno téměř hned. Vše proběhlo v pohodě.
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 20. 08. 2020
Pro:
Rychlost dodání
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 16. 08. 2020
Pro:
Rychlost dodání
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 16. 08. 2020
Pro:
Rychlé dodání.
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
kvalita komunikace

Ověřený zákazník

Přidáno 26. 07. 2020
Pro:
Rychle odeslání
SODA na čištění kloboučků
Krabička
100 %
dodací lhůta
kvalita dopravy
Recenzí na stránku 153045
Platební systémy                       Dopravci  
                                              Facebook Silverette CZ
      Instagram happymothercz

   
Kontakt
happymother.cz
Ing. Adéla Přibylová
Instagram happymothercz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz